Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin

+48 509 332 858
biuro@funeral.com.pl

Transport urny z Anglii - Kremacja w Anglii

Transport Urny ze Anglii - Kremacja w Anglii

 

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Anglii zorganizowana przez Angielski zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Anglii potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w Angielskim urzędzie Register Office Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Anglii. Następnie następuję transport urny z Anglii do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny z Anglii do Polski odbywa się drogą lądową.

Przykładowy cennik transportu urny z prochami z Anglii do Polski

Transport urny z Anglii ( Londyn ) – od 5200 PLN

 

Cena dotyczy transportu urny do miasta Szczecin. Do ceny należy doliczyć 23% VAT

 

Koszt kremacji w Anglii wacha się w granicach 1700 – 2100 funtów

 

Kremacja w Anglii - Transport urny z Anglii

Transport Urny ze Szwecji

Transport Urny ze Szwecji - procedury

 

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Szwecji zorganizowana przez szwedzki zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Szwecji potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w Szwedzkim urzędzie Skateverkett Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Szwecji. Następnie następuję transport urny ze Szwecji do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny ze Szwecji do Polski odbywa się drogą lądową.

Przykładowy cennik transportu urny z prochami z Szwecji do Polski

Transport urny ze Szwecji ( Sztokholm ) – od 5200 PLN netto

 

Cena dotyczy transportu urny do miasta Szczecin. Do ceny należy doliczyć 23% VAT

 

  UWAGA! Wiele tańszym rozwiązaniem jest kremacja w Polsce tzn. transportujemy ciało zmarłego do Polski, kremujemy i dostarczamy urnę Państwu.

Transport urny z prochami z Norwegii - Kremacja w Norwegii

Transport Urny z Norwegii - Kremacja w Norwegii

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Norwegii zorganizowana przez norweski zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Norwegii potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w norweskim sądzie Tingrett (w przypadku zgonu na terenie Oslo Akt zgonu wydawany jest przez Byfogdembete. W innych przypadkach właściwym organem do wydania dokumentu jest Tingrett) Po otrzymaniu Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Norwegii. Następnie następuję transport urny z Norwegii do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny z Norwegii do Polski odbywa się drogą lądową.

Przykładowy cennik transportu urny z prochami z Norwegii do Polski

 

Kremacja w Norwegii wynosi około 19 000 koron NOK 

 

Cena dotyczy transportu urny do miasta Szczecin. Do ceny należy doliczyć 23% VAT

Transport urny z prochami z Niemiec - Kremacja w Niemczech

Transport Urny z Niemiec - Kremacja w Niemczech

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Niemiec zorganizowana przez niemiecki zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Niemczech potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w niemieckim urzędzie Standesamt Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Niemiec. Następnie następuję transport urny z Niemiec do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny z Niemiec do Polski odbywa się drogą lądową.

Kremacja w Niemczech w wacha się wysokości 1500 - 2500 euro

 

 

Kremacja w Niemczech - Transport urny z Niemiec do Polski