Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin

+48 509 332 858
biuro@funeral.com.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/szczecin1/ftp/transport_urny_z_prochami/templates/dd_smallbusines_106/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Transport urny z prochami z Norwegii

Transport Urny z Norwegii - procedury

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Norwegii zorganizowana przez norweski zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Norwegii potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w norweskim sądzie Tingrett (w przypadku zgonu na terenie Oslo Akt zgonu wydawany jest przez Byfogdembete. W innych przypadkach właściwym organem do wydania dokumentu jest Tingrett) Po otrzymaniu Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Norwegii. Następnie następuję transport urny z Norwegii do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny z Norwegii do Polski odbywa się drogą lądową.

Przykładowy cennik transportu urny z prochami z Norwegii do Polski

Transport urny z Norwegii ( Bergen ) – od 6300 PLN netto

Transport urny z  Norwegii ( Oslo ) – od 5300 PLN netto

 UWAGA! Wiele tańszym rozwiązaniem jest kremacja w Polsce tzn. transportujemy ciało zmarłego do Polski, kremujemy i dostarczamy urnę Państwu.

 

Cena dotyczy transportu urny do miasta Szczecin. Do ceny należy doliczyć 23% VAT