Gorkiego 31U,
70-390, Szczecin

+48 509 332 858
biuro@funeral.com.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/szczecin1/ftp/transport_urny_z_prochami/templates/dd_smallbusines_106/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Transport urny z Anglii

Transport Urny ze Anglii - procedury

 

W pierwszej kolejności musi odbyć się kremacja na terenie Anglii zorganizowana przez Angielski zakład pogrzebowy lub zlecając to nam. Do zlecenia kremacji w Anglii potrzebne są odpowiednie upoważnienia do wykonania kremacji. Po wyrobieniu w Angielskim urzędzie Register Office Aktu Zgonu i otrzymaniu z krematorium świadectwa kremacji składamy wniosek do Urzędu Miasta lub Starostwa w Polsce celem uzyskania pozwolenia na sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystkie dokumenty złożone do urzędu winny być przetłumaczone na język Polski przez tłumacza przysięgłego. Po otrzymaniu pozwolenia odbieramy urnę z prochami z krematorium lub zakładu pogrzebowego i udajemy się do najbliższej Ambasady celem uzyskania pozwolenia na wywóz prochów z terytorium Anglii. Następnie następuję transport urny z Anglii do Polski do wskazanego przez Państwa zakładu pogrzebowego lub sami zajmujemy się ceremonią pogrzebową.

Przewóz urny z Anglii do Polski odbywa się drogą lądową.

Przykładowy cennik transportu urny z prochami z Anglii do Polski

Transport urny z Anglii ( Londyn ) – od 5200 PLN netto

 

Cena dotyczy transportu urny do miasta Szczecin. Do ceny należy doliczyć 23% VAT

 

  UWAGA! Wiele tańszym rozwiązaniem jest kremacja w Polsce tzn. transportujemy ciało zmarłego do Polski, kremujemy i dostarczamy urnę Państwu.

Koszt kremacji w Anglii wacha się w granicach 1700 – 2100 funtów